Pas shumë kohe Shyhretja dhe Mahmuti shfaqen bashkë (FOTO)

51

Shoqëria dhe bashkëpunimi i tyre dallohej gjithmonë në mesin e estradës.

Sa herë që Mahmuti e Shyhretja këndonin bashkë, atmosfera mbizotëronte në maximum, shkruan “Kosovarja”.

Çka e tek ndodhi mes tyre asnjëherë nuk u bë publike, pasi që dy këngëtarët e njohur vite me radhë nuk I kemi parë së bashku e për bashkëpunimë most ë flasim.

Këtë heshtje e ka thyer sot Shyhretja,e cila postoi një footgrafi së bahsku me këngëtarin e njohur Mahmut Feratin.

Në Instagramin e saj ka postuar imazhe direkt nga Kukësi, pra sigurisht këngëtarët në fjalë i bashkoi ndonjë aheng, pasi që fotoja është shkrepur prej një sale të dasmave.