Për çfarë gabimi është penduar Gold Ag? (VIDEO)

Gold Ag iu është përgjigjur pyetjeve të fansave përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve” të emisionit Prive, të shtunën që e kemi lënë pas.

Këngëtari shumë i pëlqyer shqiptar tregoi për çfarë gabimi është penduar, foli për martesën që dikur ishte kryelajm në mediat rozë si dhe u pyet kur do të bëjë bashkëpunim me Getoar Selimin.

Reklame

Këto por edhe gjëra të tjera për artistin, mund t’I kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al