“Për pak th yeve qafën”, pas fotos sé ksi nga Dubai, Marina Vjollca i kthehet ‘kéq’ kunatit të saj (FOTO)

Pushimet luksoze të motrave Vjollca në Dubai sigurisht janë nën shoqërinë e dy meshkujve që i kanë rrë mbyer zemrat. Tashmë Getoar Selimi është dhe bashkëshorti i Marinës, por Luana Vjollca duket se ende nuk është e gatshme për ta bërë zyrtare lidhjen e saj me Krenar Çoçajn.

Sigurisht në rrjete sociale nuk mund të mungonin fotot se ksi të dy motrave Vjollca. Luana veshur me të kuqe dhe Marina Veshur me të zeza, kanë publikuar fotot sens uale nga vendet më të bukura në Emiratet e Bashkuara Arabe. Por, ajo që bie në sy është një koment i ‘kunatit’ të Marina Vjollcës, Krenarit. Në një foto ku moderatorja ka pozuar me një fustan të zi, të thjeshtë dhe të shkurtër, e ulur në një jaft, nuk ka munguar një koment ‘pikant’ nga Krenar Çoçaj, partneri i shumëpërfolur i Luana Vjollcës.

Reklame

“Për pak me thy qafën”,– shkruan Krenari në pozën e Marinës, shoqëruar me një emoji të qeshurash. Ndërkohë nuk ka munguar as përgjigjia ‘me nerva’ e Marina Vjollcës: “Mos ma qaj hallin”.