Shikoni super golin e Ibraimit, Shkëndija kalon në avantazh (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Po luhet në këto momente ndeshje midis Botosanit dhe Shkëndijës, e vlefshme për turin e dytë në Ligën e Europës.

Tetovarët kanë arritur të kalojnë në avantazh 1-0 në përballjen ndaj skuadrës rumune. Në minutën e 2′ Ishte Besar Ibraimi ai i cili me një parabol mposht portierin kundërshtar