Përleshje me armë zjarri në Saraj të Shkupit

Mbrëmjen e sotme në Saraj të Shkupit ka pasur përleshje me armë zjarri. Jozyrtarisht, raportohet për një viktim dhe një të plagosur. Incidenti ka ndodhur rreth orës 22:10.

Lajmi është në përditësim…