Përleshje mes grushta mes femrave dhe meshkujve (VIDEO)

47

Gjatë ditës së sotshme, Indeksonline raportoi për një rrahje të femrave në Istog tek “Stacioni i Autobusëve”.

Por, rrahjet në qytetin e Istogut duket se janë bërë “trend”.

Në një video të re që po qarkullon në rrjetet sociale, shihen se si nxënësit e shkollës “Mithat Frashëri” të fshatit Gurrakoc grushtohen ndërmjet vete.

E turpshme se si dy meshkuj rrahën ndërsa të tjerët i shkojnë me plotë kënaqësi.

Kjo rrahje ngjason me stilin e përplasjeve të kafshëve, ku protagonistët rrihen, ndërsa të tjerët i shikojnë.