Pjanic rezulton pozitiv me COVID 19

Advertisment

Pjanic rezulton pozitiv me COVID 19

Boshnjaku po shijonte pushimet pas eliminimit nga Liga e Kampionëve me Juventus, kur edhe duket se u infektua.

Reklame

Pjanic do të karantinohet për 15 ditë dhe do të mungojë në startin para-sezonal. /Lajmi.net/