Plågë në mes të ballit! Çfarë i ka ndodhur Ramës? (FOTO)

Kryeministri Edi Rama mbajti sot para deputetëve në seancë plenare fjalimin e tij të radhës, të gjatë dhe të mërzitshëm për shumë prej deputetëve. Por këtë herë nuk tërhoqi vëmendjen fjala e tij, por një detaj tjetër.

Në mes të ballit kreu i qeverisë kishte një shenjë të kuqe, shumë lehtë të dallueshme, për të cilën nuk dihen shumë detaje edhe pse në pamje të parë duket si një goditje.

Reklame

Gjithsesi, edhe pse nuk dihet arsyeja e vërtetë, fotot e mëposhtme po bëjnë xhiron e rrjetit.