Po juve a iu dalin flijat e mira kështu si të Big Mames? (FOTO)

Big Mama është këngëtarja dhe moderatorja e njohur jo veç në Kosovë por edhe më gjerë. Ani pse ka kohë që po rri më larg muzikës, ajo nuk është dorëhequr rrënjësisht, shkruan “Kosovarja”.

Me këngën e përpunuar të Bertan Asllanit “Akoma të du”, Bigu dëshmoi edhe njëherë se një nga profesionet që i fle në zemër është edhe këndimi.

Po përve ç në muzikë e modelim, Big Mama qenka e mirë edhe në kuzhinë sidomos kur bëhet fjalë për ushqimet tradicionale. Ajo së fundmi, shihet të ketë bërë fli, ku po duket mjaft e shijshme.

Kjo është Big Mama edhe karantinën e shfrytëzon për të bërë gjëra të mira./Kosovarja/.