Po raportonte live, makina përplas gazetaren, gjithçka transmetohet në televizion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një gazetare gjatë transmetimit live është goditur nga një makinë.
Gazetarja nga Virxhinia po raportonte për kushtet klimaterike ndërkohë që u u përplas nga makina.

Në videon e publikuar shihet një makinë që vjen në drejtim të saj duke e rrëzuar në tokë.

Reklame

Gazetarja fatmirësisht është mirë dhe nuk ka pësuar lëndime, madje është ngritur në këmbë pas disa sekondash.

Pavarësisht se ishte e tronditur nga ak sidenti, ajo iu rikthye punës duke raportuar për ngjarjen e cila mbeti përgjysmë për shkak të ak sidentit të frikshëm.