Policia arreston 28 vjeçarin nga Tetova për grabitje

Dje rreth orës 11 e 55 minuta, në rrugën ,,Bllagoja Toska” në Tetovë, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë e kanë privuar nga liria 28-vjeçarin B.Sh. nga Tetova,

për shkak të dyshimeve se ka kryer vepër penale ,,grabitje”, njoftuan nga SPB Tetovë.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar, me çrast do të pasoj parashtresë adekuate.