Policia gjermane e shokuar nga gjendja e autobusit serb që mbërriti në Berlin (FOTO)

Advertisment

Policia gjermane thotë se ndaloi një autobus në drejtim të Serbisë dhe ishin lënë në gjendje të shokuar për shkak të gjendjes së automjetit që edhe e kishin larguar nga komunikacioni.

komplet i ndryshkur , frenat me defekt dhe sistemi i drejtimit – autobusi ishte gati për mbeturina, raportojnë mediat gjermane.

Reklame

Макфакс