Policia i ndaloi mbajtjen e koncertit, ja kë fajëson Mozzik dhe çfarë u thotë fansave!

Advertisment

Reperi i njohur Mozzik ka fajësuar mediat për ndërprerjen e iniciativës së tij për të shpërndarë albumin e tij.

“Per shkaqe te mediave mashtruese qe nxitin panike, Policia dha urdhër qe ta nderprejme kete iniciative dhe me falni por me duhet ta anulojmë shpërndarjen e albumit ne qytetet e radhës duke respektuar vendimin dhe urdherin e Policise. Gjithcka kishte ne rregull njerëzit ishin me maska dhe pa skandale dhe sherre! Do mundohemi ta gjejmë nje menyre tjetër per shpërndarjen e Albumit!”, ka shkruar mes tjerash Mozzik, transmeton Indeksonline.

Reklame

Kujtojmë faktin se fansa të shumtë kishin dalë për të parë koncertin paraparë të mbahet në disa qytete të vendit. /IndeksOnline/