Policia tetovare arreston një 18 vjeçar i gjeti ma rihuanë

Dje rreth orës 22 e 15 mimuta, në rrugën ,,Strasho Pinxhur” në Tetovë, pjestarët e policisë nga Sektori për punë të brendshme Tetovë,

e kanë privuar nga liria 18 vjeçarin A B nga Tetova, për arsye se gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur ma rihuanë

Reklame

Personi në fjalë, është mbajtur në Stacionin policorë Tetovë, për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.