Prej kohësh nuk ka qenë pjesë e festivaleve, Blero flet për rikthimin e mundshëm

Blero tregon se a do të rikthehet si garues në festivale.
Blero Muharremi ishte mysafir në emisionin “Mirage”, ku tregoi se cila ishte arsyeja e mungesës së fundi nëpër intervista, shkruan lajmi.net.

Me pjesëmarrjen në “Top-fest” vite më parë, këngëtari ishte bërë senzacion dhe karrierën e vazhdoi me hite të tjera.

Reklame

Por, atë prej kohësh nuk e kemi parë të marrë pjesë në të tilla kompeticione, e arsyen e kësaj e tregoi në “Mirage”.

Po ashtu, në këtë intervistë Blero ka treguar se në cilin festival të madh shqiptar i i shte bërë ftesa për pjesëmarrje muajt e fundit.

Për të kuptuar përgjigjet e këngëtarit, ndiqeni videon e mëposhtme ku gjendet intervista e plotë e tij. /Lajmi.net/