Prelvukaj: ‘Si mundet shqiptari me ja bo like Cecës’

Advertisment

Këngëtari i njohur i muzikës moderne shqiptare në një postim në rrjetin social Facebook ka shprehur revoltën e tij ndaj shqiptarëve të cilët e ndjekin këngëtaren serbe Cecen.

Ai ka kujtuar se kush është burri i saj dhe se ajo nuk e meriton që të ndiqet nga shqiptarët për atë se cfarë ka bërë burri i saj ndaj shqiptarëve.

Reklame

Ja postimi i tij i plotë:

 

167 njerez nga lista e miqve, e paskan te pelqyer Cecen. Me sakte gruan e Željko Ražnatović – Arkan-it. Me sakte…

Gepostet von Genc Prelvukaj am Samstag, 22. August 2020