Premierë: Shkumbin Ismaili publikon një baladë rrënqethëse për dashuri

1079

Shkumbin Ismaili sjell “Me ty dua të jem” Ai njihet për interpretimin e shumë baladave të cilat me tu publikuar marrin vëmendjen e publikut.

Këngëtari hiteve “ Bindem”, “E bukura ime”, “ Ndoshta gabova”, e shumë të tjera, Shkumbin Ismaili ka publikuar baladën e radhës, shkruan rtv21.tv.

Kënga titullohet “Me ty dua të jem” me tekst dhe muzikë të realizuar nga vet Shkumbini. Me tu publikuar në Youtube balada ka marrë shumë komente pozitive nga dëgjuesit e muzikës së Shkumbin Ismailit./21Media