Presidenti Meta nxjerr fotot e veçanta me Cikalleshin: Është i paparë, premtoi një gol, bëri dy

Advertisment

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka parë nga afër ndeshjen mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë, ku kuqezinjtë tanë mundën me rezultatin 3:2 ekipin bjellorus.

Meta ka nxjerrë në “Facebook” fotot e veçanta me Cikalleshin, ndërsa shkruan se sulmuesi ynë premtoi një fol, ndërsa bëri dy.

Reklame

Postimi i presidentit Ilir Meta:

Cikalleshi është i paparë. Premton një dhe bën dy! Urime kuqezinjve tanë! 👐🇦🇱