Prishën fejesën pas ‘trádhëtisë’ me Leo Di Caprion, Shpat Kasapi flet për ndarjen nga Afërdita Dreshaj: Ja pse s’më ftoi në dasmë

Këngëtari Shpat Kasapi ka qënë i ftuar në emisionin “Glamou Zone”, ku edhe ka folur për jetën e tij private.

I pyetur nga moderatorja e emisionit për ndarjen nga modelja e njohur, e cila ka qënë e fejuara e tij, Afërdita Dreshaj, Shpati i ka bërë ‘bisht’ duke mos dhënë një përgjigje.
Shpati ka pranuar se nuk do të flasë më për të pasi të dy kishin rënë dakord që të mos e përmendnin më lidhjen e tyre.

PJESË NGA INTERVISTA:

PYETJE: Për cilën nga ishet e tua të qan zemra? Shpat Kasapi: Kam një nga shkolla e mesme, dashuria e parë. Jo ajo që mendon ti.

PYETJE: A të ngeli hatri që nuk të ftoi Afërdita në dasëm? Shpat Kasapi: Jo fare, as nuk e prisja të më ftonte.

PYETJE: Nuk keni mbetur miq? Shpat Kasapi: Fare.

PYETJE: Cila është arsyeja e ndarjes? Shpat Kasapi: Nuk dua të flas, jemi marrë vesh bashkë dhe e kemi lënë kështu