Prof.Dr Blerim Reka tubim madhështorë në Tetovë (FOTO)

94

Kandidati per kryetar shteti i pavarur Blerim Reka i perkrahur edhe nga Aleanca e Ziadin Selës si dhe Levizja Besa e Bilall Kasamit sonte tubimin e zhvillon ne Tetovë.

Ne nje atmosfere impozante dhe salle te stermbushur Blerim Reka tregon se kandidatura e tij eshte shume e rendesishme dhe se shqiptaret padyshim qe do e perkrahin dhe votojne ate.

Ne kete tubim prezent ishin Sela dhe Kasami si dhe mysafir nga Vetevendosja Albin Kurti.

Ja edhe disa fotografi nga tubimi madheshtor qe po mbahet ne Tetove.