Protestë në Butel, bllokohet udhëkryqi kryesor i rrugës “Butelska” (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Disa banor të Butelit kanë bllokuar udhëkryqin kryesor të rrugës “Butelska”.

Siç thonë protestuesit, ata protestojnë kundër premtimit të parealizuar për të ndërtuar Poliklinikë në komunën e Butelit.

Reklame

Aata thonë se kërkojnë të kenë një Poliklinikë, me laboratorë dhe me të gjitha shërbimet e nevojshme shëndetësore./TV21