Pse Adelina e përkrahë Vjosa Osmanin

36
#

Adelina Ismaili është përkrahëse e Vjosa Osmanit për kryeministre në zgjedhjet e 6 tetorit.

Në rrjetin social në Facebook, këngëtarja ka publikuar fotografi të saj dhe ish presidentit Ibrahim Rugova.

Krahas, imazhit ajo ka shkruar edhe arsyet se pse duhet të votohet Vjosa Osmani.

Ato mund t’i lexoni më poshtë:

“Me Vjosen, se Vjosa nuk e ka ndryshuar mendjen as rrugen, kurr. Me Vjosen, se Vjosa nuk eshte frikesuar te flase te verteten, kurr. Me Vjosen, se na ktheu e na bashkoi. Me Vjosen se eshte grua e nene, Vjosa jep e nuk merr.
Me Vjosen, se Vjosa perkulet vetem per te perqafuar qytetarin e vendit tem’.