Pse për Fatlume Popovcin Ledri i veçantë, ç’ka të re? (FOTO)

54

Nuk ka mbetur kush pa postuar e pa ndenjur me të të paktën një herë.

Reperi i njohur, Ledri Vula, duket mirë të menaxhojë “epitetin” e mashkullit më tërheqës dhe më të bukur në estradë.

Shumë këngëtare tona janë shfaqur me të madje kemi edhe nga ato që ka pasur lidhje me të, por papritur dhe pa kujtuar i erdhi radha edhe këngëtares së njohur, Fatlume Popovcit.

Ajo së fundi është shfaqur me të në njërën nga studiot e tyre. Nuk dihet se çfarë po ndodhë me dyshen, teksa u panë aty.

Mirëpo, ajo që ra në sy ishte shkrimi i saj duke e cilësuar Ledrin si shembull për reperat e tjerë, e madje madje duke i thënë i veçantë.

Çfarë të ka gjetur kështu oj Fatlume? /Kosovarja/