Pse Shyhrete Behluli nuk flet me Remzie Osmanin? (VIDEO)

Kutia e pyetjeve” këtë javë në Prive, ju rezervua Shyhrete Behlulit.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, tregoi sekretin e humbjes së peshës, cila është vajza e saj e preferuar, pse nuk flet me Remzie Osmanin dhe a është hidhëruar ndonjëherë me Leartën.

Reklame

Këto por jo vetëm i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al