Pse Zejdi i mohon takimet e ‘Alternativës’ me zyrtar Iranian ( video)

Analisti Arben Llalla në emisonin embrëmshën në “Click Plus” në TV21 ,pyeti Skender Rexhepi – Zejdin nga ‘Alternativa’ se përse ministrat e kulturës kanë shumë takime me diplomatët e ambasadës së Iranit?

‘Pse ministrat e kulturës kanë shumë takime me diplomatët e ambasadës së Iranit? I nxjerr me fakte.

Reklame

Para një muaji lideri Iranit mallkoi kombin shqiptarë dhe shtetin e Shqipërisë -tha Llalla.

https://www.facebook.com/gazetakoha/videos/532198817411461/