Publikohet dueti tejet i komentuar: Tayna dhe Mozzik (VIDEO)

Mbrëmë filloi të qarkulloj në internet një version i këngës “Edhe ti” të interpretuar nga Tayna dhe Mozzik, e kjo ka bërë që të mos vonoj shumë projekti origjinal.

Artistët vendosën që të publikohet pikërisht sot në YouTube, videoklipi i xhiruar në Prishtinë e Pejë për këngën “Edhe Ti”.

I krijuar nga Cricket në muzikë, e tekst të reperëve kjo këngë duket të jetë një nga hitet e padiskutueshme të vitit 2020.

Ky duet i cili u komentua akoma pa dal, tashmë e keni në dispozicion./Prive.al