Publikohet foto e Naim Abazit, para dhe pas ndërhyrjeve për mbjelljen e flokëve (FOTO)

34

Këngëtari dhe prezantuesi i njohur, Naim Abazi muaj më parë ka bërë ndryshime në pamjen e tij.

I njëjti i është nënshkruar një operimi për mbjelljen e flokëve- shkruan Indeksonline.

Se sa ka ndërruar ai në pamje mund ta shihni në fotografinë e publikuar para dhe pas operimit.

Vlen të përmendim faktin se ndryshimi i Abazit është komentuar shumë edhe në publik./Indeksonline/