Publikohet projekti i ri muzikor i Sabri Fejzullahut (VIDEO)

Këngëtari i njohur kosovar, Sabri Fejzullahu sot ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Për Dashurinë”, e cila është shoqëruar me videoklip, ndërsa për tekstin dhe muzikën e këngës u përkujdes Pirro Çako, orkestrimin e ka bërë Virusi.

Reklame

Këngëtari gjatë këtij viti ka qenë mjaft aktiv me projekte muzikore.