Publikohet “Tjera llafe” nga Don Xhoni (VIDEO)

Para disa muajsh reperi Don Xhoni mori vëmendje të jashtëzakonshme me freestyle që solli.

Mirëpo, para pak minutash artisti ka publikuar videoklipin e tij të ri të kuruar në çdo detaj që mban titullin “Tjera Llafe” dhe është punuar nga Kotorri.

Reklame

Kënga është shkruar nga Rzon teksa teksti eksplicit nga vetë reperi./Prive.al