Qatip Osmani kthehet në krye të Renovës

Advertisment

Trajneri Qatip Osmani eshte rikthyer perseri ne KF Renova pas aventures se tij me KF Shkendijen dhe KF Shkupin.

Ne rrjetin social zyrtar te kf Renoves shkruajne:

Reklame

They are back 👏Qatip Osmani me ndihmësin Bashkim Livoreka nga sot janë përsëri me ne.
Welcome back FORCARENOVA🔵⚪️