Qëllohet me arme brenda zyrave të PD në Kavajë, një person i pla gosur

Advertisment
HTML Image as link

Është qëlluar me armë zjarri brenda zyrave elektorale të Partisë Demokratike në Kavajë.

Bëhet me dije, se nga të shtënat me armë zjarri është shënuar një i plagosur i identifikuar me inicialet B.O.

Reklame

Mësohet gjithashtu se i plagosuri ka marrë lëndime në këmbë dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje dhe po punojnë për