Radikali shqiptar ofendoi qytetarët kosovar, Blero reagon ashpër: Jam i shokuar, këtë duhet varur me konop

Advertisment

Radikali shqiptar, Anton Zefi njihet për skandalet e tij duke ofenduar qytetarët e Republikës së Kosovës.Së fundi në media ka qarkulluar edhe një video tjetër e tij i cili fyen dhe shan qytetarët, shkruan portali GazetaBlic.Po ashtu ai ka fyer dhe komandantin legjendar Adem Jasharin.

Lidhur me këto deklarata të këtij personi ka bërë një reagim edhe këngëtari Blero. Me një postim në Instastory ai ka kërkuar varjen e këtij personi me litar. Blero ka kërkuar falje për kërkesën e tij por është shokuar me ato se çka ka folur në video, Anton Zefi.Postimi i Bleros.

Reklame

GazetaBlic