Rama: Un jam lider musliman (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Ne pyetjen e gazetares se Lulzim Basha dhe Sali Berisha gjithmone kane qen pro perendimor se si eshte ai.

Edi Rama u pergjigj se ai eshte nje lider musliman, gazetarja ngeli e habitur nga kjo pergjigje duke vazhduar me pyetjet tjera..

Reklame

Shikoni VIDEON: