Reagon Kasami pas hapjes së negociatave: “Historia po shkruhet tani, urime”

Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami në rrjetin social facebook ka uruar qytetarët e Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërise, për hapejn e negociatave me BE-në.

Postimi i plotë i Bilall Kasamit:
#Historia po shkruhet #tani, #BashkimiEvropian hap #negociatat me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë
Urime!