Reali e kontakton Mourinhon, ja arsyeja

42

Skuadra spanjolle, Real Madrid, ka kontaktuar me menaxherin Jose Mourinho për shkak se është e pakënaqur me Zinedine Zidane.

Gjigantët spanjollë u mposhtën nga Mallorca me rezultat 1-0, dhe kjo gjë e ka rritur pr esionin edhe më shumë mbi menaxherin e tanishëm francez, shkruan Goal.

Me të ardhmen e paqartë të Zinedine Zidane, Presidenti i klubit, Florentino Perez ka kontaktuar me Jose Mourinhon i cili e ka menaxhuar klubin nga vitit 2010 deri në vitin 2013.