Reali humbi, te dielën nuk mund të shohim El Clasico

Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Realit dhe Bilbaos, duel ky në kuadër të gjysmëfinales së Superkupës së Spanjës.

Me dy gola nga Garcia, Bilbao prek Superkupën e Spanjës, ndërsa Reali eliminohet pasi goli i Benzema nuk i ndihmoi asgjë, shkruan IndeksOnline

Reklame

Pra, ky takim u mbyll me rezultatin final në 1:2.

Kujtojmë se Barcelona e pret në finale Bilbaon këtë të diele.