Recetë me pak harxhime për iftar që ju le pa fjal me shijen (VIDEO)

Advertisment

Sot është iftari i 22-te i muajt te bekuar te Ramazanit dhe ne si cdo dite edhe sot do tju tregojme nje meny me pak harxhime por me shije se si te pregaditni iftarin tuaj.

Perberesit: 4 Speca ,250gr Gjize ,7 lug gj pavllak ,100ml krem per gatim ,kripe piper i zi

Reklame