Remzia dhe Fifi pozojnë me fustana nusërie

Njëra këngëtare e muzikës popullore,e tjetra e muzikës pop dy zhanre që dallojnë shumë njëra me tjetrën, por që në Kosovë shpesh edhe i kombinojnë falë bashkëpunimeve.

Mbase edhe Remzie Osmani me pop artisten Fifi janë duke përgatitur ndonjë befasi për publikun, kjo mbetet të shihet, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Por në një foto të postuar që të dyja shihen të veshura me fustana të gjatë, gjë që padyshim ra në sy mjaft shumë.

Remziën veç se jemi ëmsuar ta shohim çdo herë kështu, por tani edhe Fifi iu përshtat asaj.

Se çfarë po ziejnë dy këngëtaret e dashura të publikut mbase do ta kuptojmë shumë shpejt, ose është veç një foto e rastit./Kosovarja/