Remzie Osmani bën ndërhyrje në fytyrë (FOTO)

Këngëtarja e njohur Remzie Osmani ka një periudhë të gjatë në skenën muzikore, duke u cilësuar gjithmonë si më e mira për zërin që ka.

Ajo është po ashtu e komentuar mjaft shumë për stilin dhe elegancën, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Në secilin imazh që poston këngëtarja menjëherë kalon në lajm, me paraqitjet unike.

Duke qenë në trend me kohën, ajo nuk i ndal edhe ndryshimet e shumta në fytyrën e saj.

Së fundmi, ajo shihet që ka bërë një ndryshim në vetullat e saj.

Edhe me këtë thjeshtësi gjatë procedurës së ndryshimit këngëtarja duket bukur. /Kosovarja/