Remzie Osmani si një vajz e ‘re’ , shkëlqen në fustan të kuq (FOTO)

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, përcjell ORAinfo.

Reklame

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur në një fustan të kuq, e me këtë pamje Remzia po duket si një vajzë e të. /ORAinfo/