Remzije Osmani një zonjë e vërtetë, ua kalon edhe femrave të estradës (Foto)

91

Remzije Osmani një zonjë e vërtetë qē me sharmin e saj dhe bukurinë që ka ua kalon edhe femrave të reja të estradës shqiptare.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi në rrjetin e saj social facebook, ku shihet në super formë me fustanin e saj të gjatë dhe flokët e rregulluara.

Remzija është dhe do tmbetet një nga ikonat e mëdha të shoubizit shqiptar./tetova1