Renova eliminohet nga Hajduk Spliti (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Renova i ka dhënë fund aventurës evropiane, duke u eliminuar nga Hajduk Spliti në raundin e dytë eliminatorë të Liga Evropës me rezultatin 1:0.

Ndonëse gipspunuesit krijuan shumë raste shënimi dhe ishin afër golit disa herë, megjithatë fati nuk ishte në anën e tyre. Golin e vetëm dhe të fitores për Hajduk Splitin e shënoi Caktas në minutën e 5të, i cili në fund rezultoi vendimtar në kualifikimin e ekipit të tij në raundin e 3të eliminator të Liga Evropës.

Reklame