Reperi Dollari nga Tetova vjen me klipin e ri “GANGO” (VIDEO)

Skenës së Hip Hopit tetovarë, por edhe atij shqiptarë iu shtua edhe një artist nga Tetova. Aj është reperi nga Tetova me emrin artistik Dollari, emër i cili mbahet mend. Aj është vetëm 15 vjeçarë i cili vjen nga Tetova dhe është shumë i talentuar. Gjatë një periudhe të gjatë Dollari ka publikuar freestyle në rrjtein social Instagram ku ka një numër të madh ndjekësish, ndërsa së fundmi ka debutuar me këngën e tij “GANGO”, të cilës i ka realizuar edhe videoklipin shumë professional nga studioja AL VISION.

Vërtetë ky djalosh meriton të përkrahet në maksimum pasiqë vërtetë ka bërë një punë të madhe krahas moshës që ka. Aj vetë thotë se një i ri duhet të mësojë, të punojë dhe të arrijë ëndrën e vet dhe të qëndroj gjithmonë besnik ndaj familjes dhe shokëve.

Reklame

Më poshtë është linku nga ku mund ta shikoni dhe ndëgjoni këngë: