Reperi nga Tetova, S4MM paralajmëron këngën e re “Janari”

95

“1 gur, 2 Plluma”, titullohet kënga e fundit e publikuar nga reperi, S4MM.

Dhe tani, reperi nga Tetova, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor që pritet ta lansojë së shpejti, shkruan lajmi.net.

Me anë të në foto të ndarë me ndjekësit në Instagram, S4MM bën të ditur titullin e projektit të ri që quhet “Janari”.

Duhet theksuar se, në këngën e fundit, reperi u bëri ‘diss’ gangsterëve shqiptarë, grupit, Hellbanianz dhe Feros.

Megjithatë, ky projekt në kanalin zyrtar, Youtube numëron afro pesë milionë shikime.