Reperi tetovar S4MM bën ndryshimin e papritur (FOTO)

Advertisment

Reperi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

S4MM ka befasuar audiencën me postimin e bërë së fundmi në profilin e tij në Instagram, ku shfaqet me një stil të ri flokësh, shkruan lajmi.net.

Reklame

Reperi ka lyer flokët blu dhe për këtë duket se është frymëzuar nga karakteri i ‘Jokerit’ pasi edhe në mbishkrimin e lënë shkruante ‘Joker’.

Përndryshe, S4MM periudhën e karantinimit e ka shfrytëzuar për të punuar në projekte muzikore, dhe së shpejti pritet publikimi i tyre. /Lajmi.net/