Reprezentuesi i Mozambikut mund të nënshkruaj për Shkëndijën

Reprezentuesi i Mozambikut mund të nënshkruaj për Shkëndijën?!

Reginaldo Artur Faife (29), reprezentues i Mozambikut mund të jetë prurje e re te Shkëndija në këtë afat kalimtar të janarit.  Bëhet fjalë për sulmues, i cili ka luajtur për Shahtor Karagandi, Laci, Kukësi, Luftëtari, Santa Klara, Nacional. Ka 25 ndeshje për Mozambikun dhe ka shënuar tre gola.