Rexhepi: Bashkëpunimet dhe ndarjet bëhen me bisedime e jo përmes ofertave të njëanshme (VIDEO)

Nënkryetari i Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi në një deklaratë për TV21 ka komentuar ofertën e ASH-së për koalicion. Ai ka deklaruar se bashkëpunimet dhe ndarjet bëhen me bisedime e jo përmes ofertave të njëanshme.

Ndiqeni deklaratën e plotë të Rexhepit: