Rexhepi: Musa Xhaferi dhe Blerim Bexheti më erdhën dhe më thanë të dorëhiqem, që t’u iket etiketimeve! (VIDEO)

Advertisment

Ish reisi Sulejman Rexhepi ne emisionin ‘Click Plus’ foli rreth shkarkimit dhe doreheqjes se tij nga pozita e kreut te BFI-se.

Ai tha se miqt e tij Blerim Bexheti dhe Musa Xhaferi shkuan ne shtepine e tij dhe e kane lutur te jep doreheqje qe u tiket etiketimeve.

Reklame

VIDEO:

 

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/367457047862029