Rikthehet Vali Corleone dhe flet për Hashim Thaçin e Albin Kurtin: Ja kush janë këta (VIDEO)

Advertisment

Është rikthyer Vali Corleone i njohur edhe si “Princi nga Gjilani”. Ai këtë javë ka qenë n’Kosovë show. I njëjti ka folur edhe për Covid -19 dhe ka thënë që ai u bë nga mafia më e madhe në botë .

Vali foli edhe politikën në veçanti për Presidentin dhe Kryeministrin madje edhe raportet e tij dhe të tyre me Amerikën

Reklame