Rina Balaj ‘çmend’ me pamje nga palestra (FOTO)

Reperja nga Istogu ishte larguar për disa muaj nga ‘syri’ i mediave, asaj i është mbyllur llogaria në Instagram dhe kishte vendosur të pushoj edhe në muzikë.

Rina ka filluar javën në mënyrën më të mirë të mundshme, ajo publikoi një video në Instastory duke bërë ushtrime në palestër, dhe duket në formë mjaft të mirë.

Si mbishkrim rep-artistja kishte lënë ‘Balanci është një gjë ku jam mjaft e mirë’.